Bigfoot to Motorola Dext (aka Cliq)?


Bigfoot to chyba najbardziej zagadkowy smartphone z Androidem tego roku. Podczas majowego przecieku roadmapy słuchawek z Androidem operatora T-Mobile można było dowiedzieć się, że już w październiku rok po premierze T-Mobile G1, dostępna będzie druga wersja pierwszej słuchawki z Androidemm.


Niestety już na początku dowiedzieliśmy się, że jego producentem nie będzie na pewno tajwański koncern HTC. W ciągu dwóch miesięcy do sieci trafiały co chwilę to nowe informacje na temat Bigfoot’a , drugiej wersji G1 [nazwa kodowa G1v2 dop. Michał). Producentem tej słuchawki według przecieków serwisu BGR miał być Samsung, jednak kilka tygodniu później do sieci trafiły szczątkowe informacje mówiące jasno, że producentem urządzenia będzie Motorola.


Niestety nikt nie potwierdził tych informacji, jednak dziś niemiecki serwis poświęcony systemowi Android daje jasno do zrozumienia, że zaprezentowany tydzień temu w San Francisco Cliq będzie Bigfoot'em i ukaże się już w październiku.


Informacje te nie są jeszcze potwierdzone przez wiarygodne źródło.


Zaprezentowana ostatnio Motorola Cliq dostępna będzie w USA pod nazwą niezmienioną nazwą, a w Europie znana będzie jako Motorola Dext.


Film prezentujący CliqWięcej informacji o Motoroli Cliq znajdziesz tutaj [link].


[Źródło:http://androidsmartphone.de/]

Podobne wpisy:

Skomentuj ten wpis

Dodaj swój komentarz lub trackback ze swojej strony. możesz również subksrybować komentarze via RSS.

Twój adres nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych *